Vánoční koncert Tomáš Vaněk

Vánoční koncert   plakát
Pořadatel: Kultura města Mladá Boleslav a.s.
Místo konání:

Sbor českých bratří, Mladá Boleslav Českobratrské náměstí 123, Mladá Boleslav, 293 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce: Vánoce
Typ akce: Kultura
Tematická kategorie: Hudba
Více informací na: https://www.tomas-vanek.com/
Anotace: TOMÁŠ VANĚK, herec, zpěvák a producent, mladoboleslavský rodák, hvězda divadelních prken, sklízí uznání diváků i kritiků za hlavní role v mnoha českých premiérách světových muzikálů, jako ČARODĚJKA, PLES UPÍRŮ, RENT, TICK, TICK...BOOM! a další.

Podrobný popis:

Do Mladé Boleslavi přichází s koncertem nejkrásnějších vánočních, popových a muzikálových hitů, které vás spolehlivě naladí na sváteční atmosféru. Na klavír Tomáše doprovodí jeho dlouholetá kolegyně, pianistka KRISTINA BRACHTLOVÁ a v programu dlouhém zhruba hodinu a čtvrt zazní písně jako Jsou svátky, Pán jde k nám, Jaká to nádhera nebo árie Otčenáš z muzikálu Bídnici. Jedinečné historické prostředí sálu Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi tak ožije v ryze předvánočním čase hlasem a tóny, které budou ve vašich uších znít ještě dlouho po skončení.

Na místě se návštěvníci mohou kromě hudby těšit také na možnost zakoupení klasických teplých nápojů a vánočních specialit. Koncert je plánovaný na poslední víkend před Vánocemi, na sobotu 18. 12. od 18.00.


load