Bazén - Sportovně-rekreační areál Ráj Srbsko

Sportovně-rekreační areál Ráj Srbsko leží nedaleko rybníka Komárovský – Branžež, v obci Srbsko. Tato lokalita patří do turistického regionu Český ráj.

K dispozici je venkovní bazén se zastřešením.

Délka bazénu 17 m. Pro ubytované hosty je bazén k dispozici zdarma.

Ubytování je možné ve srubových chatkách, v apartmánech a bungalowech.  Všude v okolí je krásná příroda Českého ráje,  jsou tu i možnosti sportovního vyžití a prostorný bazén je přitom hostům na dosah.

Ubytování přímo v areálu je opravdu komfortní, bungalowy jsou zařízené pro dvě osoby, ale je zde možnost pobytu i s malým dítětem. Každý bungalov má samostatný vchod, Tv, wi-fi a moderní nábytek.

Apartmány jsou vhodné pro čtyřčlenné rodiny, mají dva hezky vybavené pokoje, vlastní sociální zařízení, TV a wi-fi. Ve srubových chatkách se může ubytovat až pětičlenná rodina, sruby mají také vlastní sociální zařízení a televizi. Nemají kuchyňku a lednici.

V areálu je i restaurace. Místní personál  svým hostům rád pomůže s přípravou  firemní akce,  aktivní rodinné dovolené nebo uspořádáním společenské události jako např. svatby, oslava narozenin apod.

 

mail
Adresa:Srbsko 32, Kněžmost - Srbsko, 294 02
GSM:+420 602 177 937
+420 602 627 500
E-mail:relevant@relevant.cz
Web:www.relevant.cz

Otevírací doba

MěsícDenČas
Květen - Září Po - Ne 9:00 - 20:00 otevřeno

Vstupné

1 den
Plné vstupné:150,00 CZK
1/2 dne
Plné vstupné:100,00 CZK
Typ zařízení
krytý bazén
venkovní koupaliště
load