Apartmán Český ráj

Apartmán Žehrov se nachází v klidné obci stejného jména v Českém ráji - nejstarší chráněné krajinné oblasti ČR. Skalní města a pozoruhodné pískovcové skalní masivy tvoří věže, jeskyně a soutěsky přitahující pozornost turistů i horolezců.

Apartmán Žehrov nabízí 3-pokojový apartmán v 1. patře rodinného domu pro 5 osob se samostatným vchodem. Je zde obývací pokoj, kuchyně, 2 ložnice, schodiště a chodba. Kuchyně je vybavena el. sporákem, troubou, ledničkou, překapávačem, mikrovlnnou troubou, toustovačem, el. konvicí a jídelním koutem. Koupelna je se sprchovým koutem, vanou a WC. Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou. Minimálně pro 2 osoby.

Za hezkého počasí je k dispozici zahrada, kde je zahradní gril a příjemné posezení ( je přístupná z chodby). Možnost připojení na internet. Elektrické vytápění. Na oplocené zahradě parkovací místo.

V okolí je krytý bazén, sauna a posilovna v Doubravě 4 km. Tenis, jízda na koni v místě. Restaurace ve Skokovech (1 km). Nákupy ve Žďáru 2 km.

mail
Adresa:Žehrov 23, Žďár, 294 12
E-mail:hana.setkova@tiscali.cz
Web:www.ceskyrajapartman.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 5
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 1
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, možnost vaření, gril / ohniště, zahrada / terasa, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště
Doplňkové služby: směnárna
load