Famoz club

Ubytování nabízíme v 16 barevných originálních apartmánech, které vzbuzují pocit domácího pohodlí pro 2, 4 i 6 osob na zdravotních lůžkách a dále pro 2 osoby na rozkládacím dvoulůžku ve standardu je WC a koupelna i kuchyňský kout s minibarem. Nadstandardní jsou vířivé vany a služby Wifi internetu, TV, telefonu.

Famoz club Zvířetice se může pochlubit zcela originálně vyzdobeným gastronomickým zařízením, v němž si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni s možností venkovního posezení, což uvítají i cyklisté.

Zajímavé interiérové náměty navozují atmosféru krásného rána na jedné straně, duhové i temné oblohy až po procházku lesem na straně druhé. Taneční kout nás přenese i na dřevěný parket uprostřed. Oku lahodí velká obrazovka i kamenný krb, který navodí příjemnou atmosféru pro všechny bezbariérově.

Opravdu jedinečnou možnost rozhledu po okolí nabízí naše vyhlídka, umístěná nad štítem hotelu. Z vyhlídky lze při dobrém počasí spatřit Bezděz, Trosky, Zvířetice a Ještěd, Krkonoše, Mnichovo Hradiště, Mladou Boleslav i Český ráj najednou..

mail
Adresa:Zvířetice 1, Bakov nad Jizerou, 294 01
Telefon:+420 326 782 250
GSM:+420 773 660 550
Fax:+420 326 782 250
E-mail:info@famozclub.cz
Web:www.famozclub.cz

Kapacita

Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 16
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet apartmá: 16
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, gril / ohniště, zahrada / terasa, vnitřní bazen, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby:
load