Hotel Bat

Pokud hledáte soukromí a klid, tak je Hotel Bat určen pro vás. Hotel je provozován jako rodinný hotel s osobním přístupem ke každému hostu.

V ceně pokojů je zahrnuta snídaně, parkování v hotelovém areálu, Wifi internet, venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a protiproudem. Hotelový hosté mohou využít dvou venkovních grilů, které se nacházejí na terase hotelové restaurace a v okrasné zahradě. Při větším počtu hotelových hostů grilování zdarma.

Hotelová restaurace

Restaurace je určena pouze pro hotelové hosty. Otevírací doba pondělí až pátek od 18:00 do 21:00. Sobota a neděle zavřeno.

Restauraci lze pronajmout na pořádání školení, podnikových nebo soukromých večírků, narozeninových oslav, rodinných oslav, svateb, rautů a smutečních hostin. S možností grilování a po dohodě s využitím venkovního bazénu.

mail
Adresa:Jemníky 40, Mladá Boleslav, 293 01
GSM:+420 602 404 177
+420 602 591 202
E-mail:hotel@hotelbat.eu
Web:www.hotelbat.eu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 8
Počet apartmá: 1
Klasifikace: ***
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, gril / ohniště, zahrada / terasa, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány, trezor
Doplňkové služby: snídaně
load