Penzion Sportrelax

Penzion Sportrelax se nachází cca 1 km od Mladé Boleslavi v obci Řepov. Spojení zajišťují autobusy městské hromadné dopravy a vlak.

Penzion Sportrelax, je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí strávit svůj čas v příjemném, klidném prostředí a zároveň být pár minut od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Nabízíme ubytování jak na jednu noc tak i pro dlouhodobý pobyt. Záleží pouze na Vás jak zde využijete strávený čas.

Každý host může celoročně využít saunu a infrasaunu, whirlpool a spoustu dalších relaxačních a sportovních aktivit. Na penzionu Vám své služby nabídne i fyzioterapeutka.

Díky rychlostní komunikaci, která vede Mladou Boleslaví, bude Vaše cesta rychlá a pohodlná. Svoje auto pak můžete bezplatně a bezpečně zaparkovat v oploceném prostoru penzionu.

mail
Adresa:Řepov 198, Mladá Boleslav, 293 01
Telefon:+420 326 980 940
GSM:+420 606 224 901
Fax:+420 326 980 941
E-mail:info@sportrelax.net
Web:www.sportrelax.net

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 32
Celkový počet pokojů: 15
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost / salonek, gril / ohniště, zahrada / terasa, tělocvična / fitness, vnitřní bazen, sauna, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště, parkoviště, kreditní karty akceptovány, trezor
Doplňkové služby: snídaně, praní, žehlení, konferenční služby, směnárna
load