Penzion Espero

Penzion Espero nabízí ubytování v obci Skokovy. Leží v srdci regionu Český ráj, v podzimních měsících pak i v srdci houbařského ráje.

Penzion Espero – ubytování:

Penzion Espero nabízí pobyty pro zdravé i tělesně postižené a seniory v rodinném penzionu, ubytování v jedno až pětilůžkových pokojích s umývadlem, s teplou a studenou vodou na pokojích. Toalety a sprchy na chodbách jednotlivých pater, celkem 60 lůžek v 21 pokojích (20 lůžek bezbariérových).

Penzion Espero – stravování:

Stravování 3 krát denně s odpolední lehkou svačinou (ovoce nebo koláček) na osobu. Penzion Espero dále nabízí výbornou domácí kuchyň, s možností vytvoření vlastního jídelníčku na celý rekondiční pobyt s možným lékařským dohledem v domě, nevyhýbají se zde ani dietní stravě.

Penzion Espero – další služby:

Je možno využít tří televizí v domě, tělocvičny a také sauny s bazénkem. Každý den je možnost posezení v domácím baru s letní zahrádkou přístupnou i ze silnice, též je zajištěno občerstvení třikrát denně během jídel v jídelně s terasou. Objekt je chráněn kamerovým systémem. Vlastní počítač (notebook) s bezdrátovou kartou (WIFI) je možno po dohodě připojit na Internet.

Dále penzion Espero nabízí možnost využití dvou stolů na stolní tenis, několik místností a klubovny s krbem jako učeben, video, satelit, možnost uspořádání různého školení, jazykové kurzy, školy v přírodě atd.

Na zahradě je možnost využití velkého ohniště i venkovního grilu, různé míčové hry, zahradních sprch, plánují zde i venkovní bazén. Pro cyklisty nabízí možnost zapůjčení kol.

mail
Adresa:Skokovy 17, Žďár u Mnichova Hradiště, 294 12
Telefon:+420 326 789 505
GSM:+420 603 949 994
+420 734 307 870
E-mail:penzion.espero@tiscali.cz
Web:www.penzionespero.estranky.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60
Celkový počet pokojů: 21
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 6
Počet 3 lůžkových: 5
Počet 4 lůžkových: 5
Počet vícelůžkových: 4
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, WiFi, gril / ohniště, zahrada / terasa, tělocvična / fitness, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště, zvířata akceptována, bezbariérový přístup
Doplňkové služby: snídaně, směnárna
load