Penzion Na Kmíně

Jsme rodinná usedlost Penzion Na Kmíně s cílem umožnit příjemné chvíle odpočinku a relaxu blízko od Prahy. Našim hostům poskytujeme prostřednictvím našeho penzionu romantický odpočinek od všedního dne. Pomáháme s uspořádáním rodinných oslav nebo s možností využít naše ubytování pro konferenční a obchodní jednání.

Hostům poskytujeme romantický víkend ve dvou v našem krásném venkovském příjemném prostředí. Pokud hledáte místo pro pracovní setkání je náš penzion Na Kmíně ideální volbou a toto vše splňuje. 

Pokoje vylaďujeme do posledního detailu s přáním, aby se hosté u nás cítili skvěle. Každý pokoj je zařízen komfortně a má svojí identitu ve stylovém propracování do každého detailu.

Pro Vaši inspiraci se můžete procházet v naší velké zahradě, kterou využíváme pro pořádání svatebních obřadů. Oblíbená hosty je naše prostorná stodola s kapacitou až 400 hostů.

Firmám zde poskytujeme pracovní zázemí pro školení nebo teambuildingy v nově zrekonstruované konferenční místnosti s kapacitou až 40 osob.

Těšíme se na Váš příjezd. Sami se přesvědčíte, že nejlepší referencí je osobní. Věříme, že si Váš pobyt u nás v našem penzionu skvěle užijete a prožijete. 


mail
Adresa:Bedřicha Smetany 24, Obříství, 277 42
Telefon:+420 777 997 791
E-mail:penzion@nakmine.cz
Web:www.nakmine.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 31
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 13
load