Kemp Proboštská jezera

Kemp Proboštská jezera poskytuje příjemné ubytování v zelené přírodě u Proboštských jezer nedaleko Brandýsa-Staré Boleslavi.

Kemp nabízí ubytování ve stanech a karavanech, vše vlastní,  u nového přírodního koupaliště Proboštská jezera s krásnou upravenou pláží. Do vody se dá také vstupovat  přímo z udržovaných travnatých ploch.
Rozlehlý areál kempu pojme až 1800 lidí denně a je k tomu vybaven  komfortním hygienickým zázemím - WC, umývárnou , sprchami, převlékárnami, teplá voda je k dispozici( 10x pánský WC, 2 pánské sprchy, 8x dámské WC, 3 dámské sprchy).

V Areálu jsou čtyři kiosky, z toho jeden má vnitřní kapacitu pro 150 lidí. V kioscích najdete různý sortiment  např. pizzerii se saláty, nabídkou těstovin a zapečených brambor.
Stánek s nabídkou vína  prodává  vína stáčená i lahvová.  Velký dřevěný stánek  poskytuje jak vnitřní tak venkovní posezení s rozmanitou nabídkou nápojů, káv a studených jídel.
V Hlavní budově s recepcí je možnost zakoupit pití i jídlo od sladkostí a polotovarů, až po hotová jídla či pro labužníky pečené sele.

Součástí areálu je napevno postavené pódium přímo mezi kiosky kde se pořádají různé kulturní akce a vystoupení. Pro děti je tu dětské hřiště - skluzavka, houpačka, houpací koník. Dospělí si v kempu mohou zahrát tenis nebo si jít třeba zarybařit.

Adresa:U Jezera 1331, Brandýs nad Labem -Stará Boleslav, 250 02
Telefon:+420 739 238 140
GSM:+420 725 507 196
Web:www.probostskajezera.com

Otevírací doba

MěsícDenČas
Duben - Říjen -- otevřeno
load