Kemp VRCHBĚLÁ

Kemp je součástí středočeského sportovního areálu Vrchbělá, který si pro krásné okolí a rozmanitost aktivit jež nabízí zamilují velcí i malí návštěvníci.

Kemp Vrchbělá  má rozlohu 10000 m2 a poskytuje ubytování ve stanech chatičkách a karavanech. Celková kapacita kempu zahrnuje 4 čtyřlůžkové chatičky, které jsou vybavené ledničkou,  peřinami a povlečením, hrnky a rychlovarnými konvicemi. Dále 9 míst pro karavany a 33 míst pro stany.

Děti do 6 let mají pobyt zdarma, u každé osoby nad 18 let se platí rekreační poplatek 21Kč. Poplatek za stan je 70Kč na noc, chata pro 4 osoby stojí 1250Kč na noc a parkovné je zdarma. Chata pro 4 osoby při pobytu 2 a více nocí je za 1000Kč+ parkování zdarma. Za obytný karavan nebo karavan+auto je cena 150Kč na noc, za auto+moto+čtyřkolku je 50 Kč za noc Elektrická přípojka stojí 80kč na noc, domácí mazlíčci mají vstup povolen jen po předchozím souhlasu provozovatele kempu, cena je  50Kč na noc.

Kemp slouží veřejnosti převážně  v období letních měsíců a jelikož  nemá přítomnou stálou obsluhu je dobré váš příjezd předem nahlásit anebo přijet v hodinách od 08:30 do 17:00 ve všední dny, ve stejném termínu kemp přijímá rezervace buď mailem nebo telefonicky.                                                                          

Dobře udržovaný trávník poskytuje  komfort pro stavbu vlastních stanů. Celý areál je oplocený pro větší bezpečnost klientů, má vlastní sociální zařízení - toalety, sprchy a venkovní dřez na umývání nádobí. Pro karavany jsou k dispozici elektrické přípojky. Pro motorizované návštěvníky je zřízeno hned vedle kempu parkoviště.

Okolí kempu nabízí rozmanité možnosti sportovního vyžití - inline dráhu, dětské hřiště, lanové centrum, půjčovna kol a koloběžek a inline bruslí je ve sportovním areálu 100m od kempu. Poblíže je mini ZOOpark a rozhledna. V letních měsících je možnost navštívit koupaliště vzdálené od kemp 1 km. 


mail
Adresa:Vrchbělá, Vrchbělá, 294 21
Telefon:+420 603 893 213
E-mail:petra.maresova@sccr.cz
Web:http://www.arealvrchbela.cz

Otevírací doba

MěsícDenČas
Duben - Říjen Po - Pá 8:30 - 17:00 otevřeno
load