Autokemp Dobřichovice

Nedaleko od Prahy na břehu řeky Berounky se nachází Autokemp Dobřichovice. Pro letošní sezónu je otevřený od 25.5.2020.

Běžná otevírací doba je od května do října, ale v případě zájmu a příznivého počasí může být provozní doba po dohodě se správcem prodloužena. Kemp nabízí nově opravené prostory sociálního zařízení WC a sprch, recepce a přípojné sloupky pro karavany. Autokemp je snadno dostupný a proto je oblíbeným místem jak pro mladší tak seniorskou generaci milovníků tohoto stylu ubytování.  

 V kempu je možné se ubytovat ve stanech, chatkách, karavanech(počet karavanových stání je 20)  a maringotce. Chatky mají  elektřinu, lednici, kuchyňku a ložní prádlo.

Gastronomické služby nabízí restaurace Jez dobré naděje.

Cena ubytování je 780Kčza noc/2osoby. Parkovací poplatek činí 50Kč na den, parkování u stanu je zdarma. Domácí mazlíčci mají vstup povolen také za 50Kč na den.

Pro sportovní vyžití klientů je tady k dispozici petanque volejbal, ruské kuželky, dětské hřiště. V létě je tady molo na koupání, koupat se dá i na jezu. K osvěžení slouží venkovní sprchy s pitnou vodou a po koupání i pohodlné převlékárny, zastřešená odpočívadla atd. Přes řeku je zvláště za západu slunce krásný výhled na zámek.

Autokemp Dobřichovice je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi neboť se specializuje na poskytování  služeb vodácké  půjčovny - disponuje trojmístnými a dvoumístnými kánoemi a kompletním vybavením na vodu pro celou rodinu.  Oblíbené jsou jednodenní výlety Dobřichovice - Srbsko po Berounce v rámci cenového balíčku.

 Koupání v řece je zdarma.

  

mail
Adresa:Tyršova 1153, Dobřichovice, 252 29
Telefon:+420 733 766 516
E-mail:campdobrichovice@gmail.com
Web:www.campdobrichovice.cz

Otevírací doba

MěsícDenČas
všechny měsíce všechny dny v týdnu 8:00 - 20:00 otevřeno
load