Golf Resort Konopiště

Hotel s celoročním provozem se nachází přímo v srdci areálu Golf Resort Konopiště.

Všech 18 budov Golf Resortu Konopiště poskytuje ubytování ve 135 pokojích, z toho jsou 2 apartmány a 133 vlastních pokojů. Pokoje jsou dvoulůžkové a luxusně zařízené, jejich kapacitu lze na požádání navýšit o přistýlky. Jsou vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, vanou příp. sprchou, televizí včetně satelitu, minibarem a trezorem.  Resort poskytuje nadstandartní ubytování nejen milovníkům golfu, ale i návštěvníkům, kteří sem zavítají jen na  relaxační dovolenou.

Gastronomické služby v areálu zajišťují dvě restaurace Tee no.19 a  Steak House St. Florian, obě známé skvělým servisem, menu zaměřeným na evropskou, ale hlavně tradiční českou kuchyni. V nabídce jsou i vynikající česká a zahraniční vína. Návštěva obou restaurací je opravdovým kulinářským zážitkem. 

Areál Konopiště  nabízí ideální podmínky pro konání privátních, firemní a společenských akcí. Pronajímá dokonale vybavené prostory pro pořádání školení, meetingů, konferencí, kongresů, školení, svateb, velkých rodinných oslav atd.

V okolí je celá řada možností sportovního vyžití, např. cykloturistika,  je možné si objednat let balonem nebo se jen tak projít krásnou přírodou. Nedaleko areálu stojí zámek Konopiště s rozlehlým parkem a zámek Jemniště se Zoo koutkem.    


mail
Adresa:Tvoršovice 27
Telefon:+420 317 784 057
+420 317 784 044
E-mail:gcko@gcko.cz
Web:www.gcko.cz
load