Statek u Prahy

Areál Statek U Prahy vznikl rozsáhlou rekonstrukcí původního statku z roku 1891, je mistem pro příjemně strávenou dovolenou, má i vhodné zázemí pro svatební oslavy, vybudovali kompletní zázemí pro firemní akce a školení, kde se snoubí klid a prostor pro práci s okolní zelení.

Vítáme Vás ve Škvorci, na Statku U Prahy, a těšíme se na společné shledání u příležitosti Vašeho svatebního dne, při sportovním nebo wellness pobytu, dovolené s Vaší rodinou, firemní akci nebo jen tak při posezení v restauraci.

Od léta 2017 jsme tu pro Vás, jako zázemí pro Vaši akci nebo pro příjemně strávenou dovolenou. Vytvořili jsme oázu pohody, kde můžete nejen odpočívat a relaxovat, ale také aktivně trávit Váš čas. Během uplynulých let jsme upevnili pozici oblíbeného místa pro svatební oslavy, vybudovali kompletní zázemí pro firemní akce a školení, kde se snoubí klid a prostor pro práci s okolní zelení. Spolu s otevřením wellness centra jsme rozšířili naši nabídku o pobytové a wellness zájezdy. Restaurace Pavlač nabízí kromě sezónního menu také tematické degustační večery, ochutnávky vína apod. Pro naše nejmenší máme v zahradě dětské hřiště nebo uvnitř restaurace dětský koutek. Starší děti se zabaví u ping pongu, badmintonu nebo na nějakém z námi doporučovaných výletů do okolí.

.


mail
Adresa:Masarykovo náměstí 41, Škvorec, 250 83
Telefon:+420 608 513 534
E-mail:statek@statekuprahy.cz
Web:www.restauracepavlac.cz
Vzdálenost od Prahy
5

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 900 CZK
Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 1 000 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Přistýlky: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Klasifikováno - Hotel Stars Union: ne
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, restaurace, možnost vaření, konferenční místnost / salonek, zahrada / terasa, wellness, sauna, vířivka, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně, úschovna zavazadel, konferenční služby, letištní transfer
Orientační cena za noc / osoba: 900
Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 1000
load