Hotel reSTART****

Hledáte komfortní ubytování v Jičíně a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky, pak je pro vás Hotel reSTART**** jednoznačně volbou číslo jedna.

Pod nadčasovou fasádou se nachází moderní hotel s jedinečným interiérovým designem a technologickým vybavením, které vás bude rozmazlovat. V současné době hotel nabízí ubytování v 32 dvoulůžkových pokojích, 8 jednolůžkových a 4 unikátních apartmánových pokojích Comfort Suite.
Ať už jste ve městě pracovně, nebo jste přijeli za zábavou či aktivním odpočinkem v Hotelu reSTART**** si na své přijde opravdu každý.

Součástí hotelu je i samostatná restaurace kde se podávají snídaně s bohatou nabídkou, která uspokojí i nejnáročnější klientelu. Na oběd či večeři můžete navštívit naši restauraci, ve které vaše chuťové pohárky zaručeně uspokojí kuchaři z Michelinských restaurací!

Pokud vás osloví volání historie, není nic snazšího než si vybrat z bohaté nabídky a vyrazit do centra pohádkového města Jičín, do muzeí nebo galerií příjemnou procházkou. Táhne-li vás to naopak do přírody, okolí Jičína a Českého ráje je pro vás jako stvořené.

Konferenční centrum reSTART****Hotelu nabízí různorodé konferenční prostory s celkovou kapacitou 260 osob, které jsou vybaveny nejmodernější prezentační a audiovizuální technikou.

Adresa:Revoluční 1267, Jičín
Telefon:+420 498 019 400
Web:http://www.hotelrestart.cz/

Kapacita

Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 8
Počet 2 lůžkových: 26
Počet vícelůžkových: 6
Počet apartmá: 4
Klasifikace: ****
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, WiFi, restaurace, bar, tělocvična / fitness, parkoviště, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány, výtah
Doplňkové služby: praní, žehlení, konferenční služby
load