Rekreační středisko Ablas Borovice - Lites a Seba

Hromadné objednávky - cena dohodou.

Areál ABLAS zahrnuje dvě rekreační střediska LITES a SEBA. Nachází se v klidném prostředí uprostřed luk a borových lesů nedaleko Mnichova Hradiště. Střediska jsou výhradně zaměřena na skupinové pobyty a individuální rekreanty nepřijímají. Díky své kapacitě a členitým prostorám a celkové vybavenosti jsou střediska vyhledávaným místem pro různá soustředění, školy v přírodě ale i pro firemní akce.


V areálu je k dispozici pro účely výuky, kulturního a sportovního využití krytý vyhřívaný bazén, tělocvična, dvě vybavené učebny, jídelna s krbem, fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis a ohniště. Hosté mohou také po dohodě využít lezecké stěny.

Pro účely akcí a školení je zde možno využít jídelny (až 250 osob při divadelním uspořádání), tělocvičny (150 osob), dvě učebny pro 30 osob a prostory baru (zhruba 40 osob).

Středisko SEBA se leží cca 10 minut chůze od střediska LITES v hlubokém údolí na břehu potoka "Zábrdka" v téměř civilizací nedoktnuté přírodě. Rekreantům je zde k dispozici přírodní bazén, tenisový kurt, fotbalové hřiště, jídelna, bar s krbem a ohniště.
Pro akce a školení je využitelná jídelna (až pro 120 osob) a po dohodě i dvě klubovny.

Středisko SEBA je provozováno v měsících duben až říjen.

CENY DOHODOU! Cena závisí na období a délce pobytu. Pro školy je obvyklá cena s kompletní stravou vč. pitného režimu 284 Kč/ lůžko. (Na každých 10 dětí je jeden pdagogický pracovník zdarma.) Firemní akce mají většinou bohatší stravu a jinou skladbu služeb a cena se zde obvykle pohybuje mezi 500 - 1400 Kč/ osobu.

mail
Adresa:Borovice 27 / 7, Mnichovo Hradiště, 295 01
Telefon:+420 326 786 140
GSM:+420 608 888 247
E-mail:mtheisinger@iol.cz
info@arb.cz
Web:www.arb.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 453
Celkový počet pokojů: 37
Počet chatek celkem: 19
Vybavení: společná koupelna, konferenční místnost / salonek, tělocvična / fitness, venkovní bazén, vnitřní bazen, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, bezbariérový přístup
load