Penzion U Cerhů

Penzion U Cerhů provozovaný rodinou Bartoňových se nachází v centru obce Kněžmost.

Jde o nově zrekonstruovaný hostinec z počátku minulého století, kde se snoubí zajímavá poloha (ve středně velké obci, v centru Českého ráje) se zajímavým zázemím. Penzion má totiž vlastní dvůr a velkou zahradu, které poskytují ubytovaným velkou míru soukromí i dostatek prostoru pro aktivity jako jsou míčové hry, grilování apod.

K dispozici jsou zde tři moderně vybavené apartmány. Každý má 5 lůžek s možností přistýlky. V každém apartmánu je plně vybavená kuchyňka (lednice, vařič, příslušenství) a samozřejmě vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout). Parkování v areálu penzionu.

Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou. Je využitelný v průběhu celého roku (houbaření, cykloturistika, lyžování).

Restaurace penzionu je otevřená příležitostně. Je však zajímavou příležitostí pro zájemce o uspořádání akce (svatby, oslavy, večírku, abiturientského srazu apod.)v domáckém prostředí. Prostory restaurace nabízí zhruba 50 míst a pro skupiny je možný zajistit kompletní stravování.

Penzion U Cerhů také vhodný pro studenty a všechny ty, kdo chtějí hodně cestovat a málo utratit za ubytování. Poskytuje totiž (po dohodě) možnost přespávat na lůžkách, nebo molitanových matracích (s vlastními spacáky) v prostorách výčepu nebo jako rozšíření kapacity apartmánů. Ceny jsou pak srovnatelné s ubytováním v kempu. Stejně tak zahrada penzionu je využitelná pro všechny, kdo chtějí stanovat v klidném prostředí mimo rušné kempy. K dispozici je běžné zázemí pro kempování, možnost uzamčení jízdních kol, možnost usušení vybavení a oblečení, parkování v areálu.

Příznivcům cykloturistiky poskytuje penzion zázemí pro cyklistiku - zapůjčení nářadí na drobné opravy, informace o cyklotrasách, prodej map, zapůjčení kol atp.

mail
Adresa:Na Rynku 7, Kněžmost, 294 02
GSM:+420 736 244 940
+420 731 708 202
E-mail:ucerhu@centrum.cz
Web:www.ucerhu.wcz.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 15
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 3
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, možnost vaření, gril / ohniště, zahrada / terasa, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště
Doplňkové služby: snídaně

Mohlo by vás zajímat

load