Penzion Karlštejn

Hezký malý penzion s útulnými pokoji a ochotným personálem se nachází poblíž řeky Berounky přímo proti železniční stanici Karlštejn.

Penzion Karlštejn nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Karlštejně, 10 km od stejnojmenného hradu. Původně "Hotel U nádraží" vznikl již v roce 1931 a může se tudíž pochlubit dlouholetou tradicí. Počátkem roku 2018 byla zahájena modernizace restaurace a rekonstrukce ubytovací části a úspěšně ukončena koncem března.

Toto ubytovací zařízení poskytuje ubytování ve světlých zrekonstruovaných pokojích(2, 3 a 4 lůžka) japonského stylu vybavených šatní skříní, TV s plochou obrazovkou a koupelnou s fénem i bezplatnými toaletními potřebami a také antialergickou vinylovou podlahou.  Je to ideální místo v klidné lokalitě pro pobyty ve dvou. Parkování u hotelu je tu zdarma a domácí zvířata jsou povolena.

K penzionu patří i  restaurace kde se podávají vydatné chutné snídaně, ale servírují se zde  také obědy, večeře  a malá občerstvení. Na menu jsou především jídla klasické české kuchyně, která jsou doplňována sezonní nabídkou kuchyně mezinárodní. Klasické Menu včetně denní nabídky doplňuje několik druhů točeného piva, dobrá káva a domácí moučníky. Místní specialitou je nakládaný hermelín s brusinkami. To vše za velmi přijatelné ceny.

Personál je milý a vstřícný k přání hostů, a mluví několika jazyky. Kouzlo lokality, ve které se penzion nachází, je umocněno překrásným výhledem na okolní zalesněnou krajinu a blízkostí městysu s gotickým hradem.  Pro milovníky přírody je v okolí možnost rybaření, houbaření a jízdy na koni.

load