Golf Mladá Boleslav

Golfový areál nabízí plně zavlažované osmnáctijamkové hřiště Sand Martin\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s Holes s parem 72 a délkou bílých odpadlišť přes 6500m. Rozkládá se v mírně zvlněném a modelovaném terénu na ploše 70 hektarů s dvanácti jezery. Anglický název dostalo hřiště podle ptáka břehule říční (Sand Martin v angličtině).

Mistrovské 18ti jamkové hřiště parkového typu Martin´s Holes (Par 72) se rozkládá na ploše 70 ha. Vyznačuje se mírně zvlněnou topografií, najdete zde nejdelší jamku v České republice, pětipar dlouhý 652 metry na jamce č.15, ostrovní green jamky č.17 a jako zajímavost lze zmínit i jamku č.14, která se hraje přes rokli. Na své si však přijdou také začátečníci, kteří mohou využít k tréninku devítijamkovou akademii s osvětlením, driving range o délce 300 metrů, putting green, cvičné bankry, pitching a chipping greeny, Indoor. V areálu se nachází hotel s wellness a restaurací, Pro Shop.
Počet jamek
18
Vzdálenost od Prahy
65
Hrací poplatek (nejnižší)
1200
Možnost ubytování
Ano

Kapacita

Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 13
Počet 2 lůžkových: 27
Klasifikace: ****
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, klimatizace, restaurace, bar, konferenční místnost / salonek, zahrada / terasa, tělocvična / fitness, vnitřní bazen, wellness, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány, trezor, výtah
Doplňkové služby: snídaně, masáže, úschovna zavazadel, praní, žehlení, konferenční služby
load