Green Valley Chotýšany

Resort Green Valley Chotýšany je víceúčelový areál který vznikl na pozemku starobylého mlýna uprostřed nádherného zeleného údolí, odtud pochází jeho název. Svou nynější podobu získal dostavbou ostatních přilehlých budov.

Green Valley, překrásný uzavřený resort o celkové rozloze 8 ha, situovaný zcela mimo ostatní civilizaci v lůně přírody Posázaví, je tím pravým místem pro konference, firemní školení, teambuildingy, sportovní soustředění, relaxaci, nebo konání  svatební párty, včetně obřadu pod širým nebem. Areál s možností ubytování až pro 100 hostů, bohatou nabídkou sportovních aktivit, relaxace, toulek přírodou i po historických památkách leží v sousedství obce Chotýšany mezi Benešovem a Vlašimí. Součástí areálu je vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou. A to vše na dosah D1, nedaleko Prahy, téměř uprostřed Čech.

Areál je koncipován v rozlehlém údolí s menšími budovami s domácí atmosférou. Maximální ubytovací kapacita je až 100 osob. Standardní ubytování ve dvou nízkých, stylových budovách nabízí celkovou kapacitu 41 lůžek a 14 pohodlných pevných přistýlek ve dvoulůžkových a v jednom třílůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, ledničkou, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a fénem. Pro větší soukromí můžete zvolit ubytování v samostatné menší budově ve třípokojovém apartmánu o rozloze 120 m2, který nabízí ubytování až pro 6 osob ve dvou ložnicích, navíc s možností 2 přistýlek, společným sociálním zařízením a velkým obývacím pokojem. Neobvyklé ubytování pro zamilované páry, rodiny, přátele nabízíme v teplých měsících v Tree House. Tři lůžka ve stylovém prostředí, s venkovní terasou, a to vše v korunách stromů ve výšce 9 m nad zemí v symbióze s přírodou.

Po dohodě je možný pobyt i s domácími mazlíčky, pokud to neodporuje momentální situaci či obsazení areálu. Je třeba myslet na bezprostřední blízkost obory se zvěří.

Areál i restaurace s kapacitou 60 osob,jsou otevřeny výhradně pro předem objednané akce. Individuální objednávky je třeba řešit předem telefonicky nebo mailem.Ve stylové nekuřácké restauraci s krbem a možností posezení na venkovní terase u bazénu nebo pod malou pergolou se pro hosty připravují snídaně formou švédských stolů a pro zbytek dne je sestaveno speciální menu dle charakteru akce a  přání hostů. Pokrmy doplňuje široká nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů, točené pivo a výběr kvalitních moravských i zahraničních vín.

Prostor okolo bazénu v těsném sousedství restaurace a přilehlou terasou je ideálním místem k odpočinku i zábavě nejen v denních hodinách. Průzračně čistá voda, klid, čerstvě posekaný trávník a číšník na dosah.

Součástí budovy restaurace je salonek určený pro práci i zábavu, s konferenčním vybavením pro jednání, s uspořádáním stolů podle potřeby nebo jako prostor pro oddělenou společnost cca 30 osob. Můžete zde plánovat budoucnost firmy nebo si zahrát kulečník, oslavit narozeniny či jinak relaxovat. Umístění nad restaurací zaručí dosah obsluhy, ale zároveň diskrétnost odděleného samostatného prostoru.

Velká venkovní pergola s kapacitou až 120 sedících hostů, obsluhou, kompletním zázemím pro servis jídel a nápojů, točeným pivem, možností grilování je ideální pro velké společenské akce, svatby i soukromou party s přáteli. Pro chladnější období je možné prostor pergoly uzavřít a vytopit plynovými přímotopy. Celá pergola je také ozvučena a disponuje promítací technikou. Malá pergola je vhodná jak pro školení menší skupiny osob za hezkého počasí nebo jako venkovní příjemné posezení s obsluhou z restaurace vzdálené jen několik kroků. Za teplých letních večerů klienti ocení možnost posezení u ohně na břehu potůčku, s vůní opečených buřtů a to vše doplněné kytarou a zpěvem.

Ke sportovním aktivitám jež resort svým klientům umožňuje patří fotbal, fotbalpool,  diskgolfsoft tenis, badminton, volejbal, nohejbal, kroket pétanque, billiard, elektronické šipky a stolní deskové hry. V okolí areálu lze podniknout výlet na kolech na 250km značených cyklistických trasách a krásná příroda přímo vybízí i k pěším tůrám.

mail
Adresa:Chotýšany 16
Telefon:+420 774 718 618
E-mail:info@green-valley.cz
Web:www.green-valley.cz

Otevírací doba

MěsícDenČas
Leden - Prosinec -- otevřeno

Kapacita

Kategorie: Zážitkové pobyty pro skupiny
load