Farma MICHAEL

Farma Michael v Nedvězí nabízí luxusní ubytování v prostředí zrekonstruované středověké tvrze jež je architektonickým skvostem zašlých věků. V roce 2015 byla farma vyhodnocena Asociací evropských farem jako nejhezčí s nejkvalitnějším servisem.

Farma Michael se nalézá jižně od Prahy, mezi Netvořicemi a Rabyní, v okrese Benešov.Farma vznikla dokonalou rekonstrukcí starodávné tvrze románsko-gotického původu. Majtel objektu pan Michal Štěpánek ji obnovil tak, že atmosféra věku Markéty Lazarové a Údolí včel přijde na mysl každému vnímavému návštěvníkovi. Genius loci farmy vznikl ve spolupráci s architektonickým studiem Z. Deyla. Můžete zde obdivovat staletou venkovskou architekturu od 14. až do 19. století a přitom vychutnávat pohostinnost středověkých stavení s apartmány odpovídajících nejvyššímu standardu anebo si zvolit ubytování v malebných staveních.

Všechny prostory Farmy Michael jsou vybaveny vysoce komfortním nábytkem a stylovými doplňky, odkazujícími na dávnou historii i šlechtické pohodlí. Za okny romanticky vyhlížejících stavení se ukrývá 84 lůžek v budovách Formanka, U čapího hnízda a v Modrém a Růžovém domě. I nejnáročnější hosté ocení  tento romantický stylový luxus stejně jako  poklidnou atmosféru starodávné tvrze v v lůně malebné přírody.

Pro ty návštěvníky, kteří sem zavítají na rodinné nebo firemní oslavy je připraven rustikální interiér budov, hodovna a jízdárna. Kapacita akcí pod širým nebem je až 1000 účastníků.

Místní restaurace v duchu tradic nabízí gastronomické lahůdky z vlastních zdrojů. Hosté si mohou pochutnat na specialitách z místního hovězího, selátkách, krůtách a husách, které se pasou na místních loukách. Personál na objednávku připraví kapra, candáta, štiku nebo lína, které si sami chytíte v přilehlých rybnících.o francouzského vína stočeného z nejkvalitnějších vinic si pochutnáte na lahodném domácím sýru. Právě vynikající gastronomický servis byl důvodem proč farma dostala ocenění Farma roku v roce 2015 a Svatební místo roku v roce 2017.

Parkování pro hosty je přímo v objektu.

Na farmě se chovají i stáda krav plemene Aberdeen angus, chovaných výhradně na maso a dle znalců jedno z nejkvalitnějších hovězích, které může český trh nabídnout. Na pozemcích farmy se prohánějí  koně Paint Horse a Hannover, pro zájemce jsou možné i vyjížďky včetně léčebných jízd pod dohledem fyzioterapeuta. 

Nedaleko farmy Michael se nachází přehrada Slapy, zámek Konopiště, hrad Český Šternberk a vojenské muzeum v Lešanech.Vzdálenost od Prahy
30
Možnost ubytování
Ano

Kapacita

Kategorie: Stylové ubytování s rodinnou atmosférou
Celková kapacita lůžek: 84
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, klimatizace, restaurace, bar, konferenční místnost / salonek, tělocvična / fitness, wellness, sauna, vířivka
Doplňkové služby: masáže, konferenční služby
load