Statek Vletice

Soukromý statek manželů Veroniky a Davida Muhlbachových Vletice se nalézá v kraji Toulava, blízko Krásné Hory nad Vltavou.

Obec Vletice, kde se statek nachází, leží v údolí potoka Brzina na spojnici mezi Krásnou Horou nad Vltavou a Vysokým Chlumcem u Sedlčan, v kraji kamenů, na pomezí středočeského a jihočeského kraje, v turistické oblasti Toulava. Stylově zrekonstruovaný statek poskytuje ubytování ve dvanácti pokojích, z toho jednom bezbariérovém. Pokoje mají celkovou kapacitu až 42 lůžek (4xdvoulůžko, 5xčtyřlůžko-z toho 1xbezbariérový přístup, 1xtřílůžko, 1xpětilůžko a 1x6lůžko). Na dvoře je kamenný bazén o velikosti 8x14m, je zde i půjčovna elektrokol. Hosté prožijí neopakovatelné chvíle v klidné vesnické atmosféře statku, situovaném v zeleném prostředí. Mají tady tzv. oddávající louku s třistaletými duby, nádherné místo vyhledávané pro svatební obřady. Během roku je statek svatebčanům pronajímán na 23 exkluzivních víkendů. Jedním z hlavních užitných prostor je stodola o kapacitě až 300 osob, celoročně provozovaná maštal může pojmout přibližně 40 hostů. Jídelna s barem obslouží najednou 70 lidí. Kromě svateb se na statku organizují i firemní akce a rodinné oslavy.

Okolní malebná krajina Toulavy je jako stvořena pro cyklovýlety a cyklisté jsou na vletickém statku vítáni. čeká na ně v okolí 1000km cyklo a turistických tras. Je pro ně připravena uzamykatelná úschovna kol a další možnosti jak si pohostinnost statku vychutnat. Nedávno majitelé dokončili zařizování nového wellness.

Ze statku je krásný výhled na známý kopec Peklo.

mail
Adresa:Vletice 11, Vletice, 262 56
Telefon:+420 607 102 674
E-mail:statekvletice@gmail.com
Web:www.statekvletice.cz

Kapacita

Kategorie: Stylové ubytování s rodinnou atmosférou
load