Hotel Čechtice

Barokní zámek Čechtice na Vlašimsku je čtyřhvězdičkový all inclusive seminar & relax hotel s podmanivou atmosférou, který se nachází méně než hodinu jízdy z Prahy.

Zámek Čechtice se ideálně hodí jak pro víkendové pobyty a rodinnou dovolenou tak pro soukromé oslavy, setkání, svatby nebo semináře s kapacitou dvou set osob.

Zámecká restaurace nabízí převážně pokrmy klasické české kuchyně připravované z čerstvých surovin od místních dodavatelů. Navštívit můžete i místní bar a vinný sklípek.

Za jakéhokoliv počasí a v každé roční době se na zámku organizují svatební obřady a hostiny, samozřejmostí je návrh menu vín i nápojových balíčků, květinová výzdoba a doprovodný program.

Další aktivity:

- sauna, aromatické koupele, masáže
- úniková hra ve sklepení zámku
- unikátní úniková hra v úplné tmě
- stylově vybavený kvíz room
- jízdní kola
- pétanque, kulečník, šipky a stolní fotbal, virtuální střelnice

Zajímavost:

Jako každý zámek mají i Čechtice své tajemství. Ze zámeckého sklepení prý kdysi vedla tajná chodba až k Velkému kameni. Chodba skutečně v podzemí budovy vede, vchod do ní je však zazděn. 

mail
Adresa:nám. Dr. Tyrše 16, Čechtice, 257 65
Telefon:+420 776 475 551
+420 731 157 304
E-mail:info@chateaucechtice.com
Web:www.chateaucechtice.com

Kapacita

Kategorie: Šlechtické ubytování
Celková kapacita lůžek: 60
Celkový počet pokojů: 24
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Klasifikace: ****
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost / salonek, zahrada / terasa, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně, konferenční služby
load