Penzion Naveta

Penzion Naveta leží v obci Dolní Bukovina, 6 km od Mnichova Hradiště, na hranicích turistického regionu Český ráj. Penzion nabízí celoroční levné ubytování v pokojích, ale i chatách. Penzion je vhodný ubytování rodin s dětmi, oslavy, svatební hostiny, školení, podnikové večírky, školní výlety, sportovní soustředění apod.

Penzion Naveta – ubytování:

Ubytování penzion nabízí ve dvoulůžkových pokojích se společnými sprchami a toaletami na každém patře. Každý pokoj má vlastní balkon. Parkování je možné přímo u penzionu. Připojení na internet je zdarma. Celková kapacita penzionu je 12 lůžek a 4 přistýlky.

Dále je možné se ubytovat v chatách. Naveta nabízí 16 chat s celkovou kapacitou 64 lůžek. Čtyřlůžkové chaty jsou vybaveny palandami, lednicí, plynovým vařičem, základním kuchyňským vybavením a povlečením postelí. Šest chat má vytápění a jsou vhodné k pobytu do konce října. Sprchy a WC jsou k dispozici v budově penzionu.

Ceník: cena za lůžko a noc 175 Kč
děti do 5 let bez nároku na lůžko zdarma.

Penzion Naveta – stravování:

V penzionu je k dispozici restaurace s letní terasou, velkým grilem, dětským hřištěm a pingpongovým stolem.

Penzion Naveta – okolí:

Penzion leží nedaleko obce Klášter Hradiště nad Jizerou a 6 km od zámku Mnichovo Hradiště. Přímo v obci je přírodní koupaliště a tenisové kurty. Penzion je vhodný pro klidnou dovolenou mimo hlavní turistická centra Českého ráje. Všechny atraktivní místa Českého ráje jsou snadno dostupná jak autem, tak na kole. 

mail
Adresa:Dolní Bukovina 40, Mnichovo Hradiště, 295 01
Telefon:+420 326 786 154
GSM:+420 777 343 415
E-mail:fantovamarketa@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 12
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 6
Klasifikováno - Hotel Stars Union: ne
Vybavení: společná koupelna, WiFi, gril / ohniště, zahrada / terasa, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně
load