Srubové chaty - Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko

Sportovně-rekreační areál Ráj Srbsko poskytuje ubytování ve srubových chatách nedaleko rybníka Komárovský – Branžež, v obci Srbsko. Tato lokalita patří do turistického regionu Český ráj.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko – ubytování:

Srubové chaty
Patrové srubové chaty nabízející přiměřený komfort tomuto druhu ubytování - vlastní sociální zařízení, obývací pokoj a dvě oddělené ložnice (každá dvě pevná lůžka) v patře chaty. Chaty  se dělí na dva typy - čtyřlůžkové nebo pětilůžkové. Pětilůžkové chaty nabízí mimo jiné i vlastní krb. Chaty jsou vybaveny televizorem. V těchto chatách je možnost dokoupení přistýlky.

Bungalovy
Luxusně zařízené bungalovy pro dvě osoby s vlastním sociálním zařízením. Bungalovy s jsou umístěné ve třech zděných budovách u bazénu. Každý bungalovy je vybaven televizorem.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko - služby:

V areálu možnosti pořádání společenských akcí jako jsou školení firem, rauty, grilování selete, firemní večírky, soustředění sportovních družstev a také firemní sportovní víkendy se zajímavým doprovodným programem.

K dispozici jsou např. venkovní antukové tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a badminton, minigolf, venkovní bazén s možností kompletního zakrytí, bowling, golfové hřiště, cvičné odpaliště a putting green, víceúčelová hala /squash, tenis, volejbal, posilovna, lezecká stěna atd./. Dále je k dispozici 2x stůl na stolní tenis, sauna, solárium, šipky, stolní fotbal a billiard.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko - aktivity:

Český ráj nabízí bohatou a různorodou nabídku turistických a cyklistických výletů po historických památkách jako jsou např. hrad Kost, zřícenina hradu Trosky a Valečov, zámek Sychrov a Hrubá Skála a k nesčetnému množství nádherně položených rybníků mezi lesy a skalami např. Komárovský rybník, rybníky Vidlák, Nebák a Věžák. Dále můžete navštívit skalní město Drábských světniček nebo Prachovských skal. Areál je ideálním výchozím bodem pro cykloturistické a turistické toulky všech obtížností.


mail
Adresa: Kněžmost - Srbsko 32, 294 02
GSM:+420 602 177 937
E-mail:relevant@relevant.cz
Web:www.relevant.cz
Sportovní vyžití
koupání
rybaření
jízda na koni
vodní sporty
plážový volejbal
tenis
stolní tenis
petanque
minigolf
půjčovna kol
půjčovna lodí

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
elektřina
hřiště, sportoviště
dětské hřiště
ohniště
toalety
sprchy
pitná voda
teplá voda
televize
bezbariérový přístup

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
WC
sprcha
lůžkoviny

Parkování

Parkování
centrální parkoviště

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 43
Přistýlky: 20
Druhy chatek: 4 lůžkové, 5 lůžkové
Počet chatek celkem: 10
Počet 4 lůžkových chatek: 7
Počet 5 lůžkových chatek: 3
Klasifikováno - Hotel Stars Union: ne
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost / salonek, gril / ohniště, zahrada / terasa, tělocvična / fitness, venkovní bazén, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně, konferenční služby
load