Wellness Penzion Agáta

Penzion Agáta se nachází v srdci Českého ráje, nedaleko města Turnov - zhruba na polovině cesty mezi Turnovem a hradem Kost.

V nabídce penzionu jsou 2, 3 a 4 lůžkové pokoje a také nově vybudovaná studia, jejichž součástí jsou kuchyňské kouty. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou a televizí. K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka navazující na společenskou místnost s TV-SAT. 

Odpočinout si můžete ve finské sauně nebo Bio sauně.

Součástí penzionu Agáta je velká zahrada, kde naleznete: oplocenou parkovací plochu zdarma, volejbalové hřiště, pingpongový stůl, zastřešený vyhřívaný bazén s protiproudem (8x4 m), dětský koutek s pískovištěm, trampolínu a altán s ohništěm. V penzionu je také možnost zapůjčení sportovních potřeb a uschování kol.

Je možno objednat si pobyt se snídaní. Obědy a večeře možné v restauraci, která se nachází cca 50 m od penzionu. Nedaleko je také cukrárna.

V okruhu 5 km se nacházejí 4 větší rybníky, které mohou využít plavci, vodáci a také rybáři.

mail
Adresa:Žďár 15, Žďár u Mnichova Hradiště, 294 12
GSM:+420 605 277 164
E-mail:info@penzionagata.cz
Web:www.penzionagata.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 45
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Klasifikováno - Hotel Stars Union: ne
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, gril / ohniště, zahrada / terasa, vnitřní bazen, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně
load