Chaty – penzion Naveta

Chaty – penzionu Naveta leží v obci Dolní Bukovina, 6 km od Mnichova Hradiště, na hranicích turistického regionu Český ráj. Chatky nabízí celoroční levné ubytování v chatách. Chaty – penzionu Naveta jsou vhodné jako ubytování rodin s dětmi, oslavy, svatební hostiny, školení, podnikové večírky, školní výlety, sportovní soustředění apod.

Chaty – penzion Naveta  – ubytování:

Ubytováni v chatkách Naveta nabízí 16 chat s celkovou kapacitou 64 lůžek. Čtyřlůžkové chaty jsou vybaveny palandami, lednicí, plynovým vařičem, základním kuchyňským vybavením a povlečením postelí. Šest chat má vytápění a jsou celoročně v provozu. Sprchy a WC jsou k dispozici v budově penzionu.

Dále je možné ubytovat se v penzionu ve dvoulůžkových pokojích se společnými sprchami a toaletami na každém patře. Každý pokoj má vlastní balkon. Parkování je možné přímo u penzionu. Připojení na internet je zdarma. Celková kapacita penzionu jed 12 lůžek a 4 přistýlky.

Ceník: cena za lůžko a noc 175 Kč
děti do 5 let bez nároku na lůžko zdarma.

Chaty – penzion Naveta – stravování:

V penzionu je k dispozici restaurace s letní terasou, velkým grilem, dětským hřištěm a pingpongovým stolem.

Chaty – penzion Naveta – okolí:

Penzion leží nedaleko obce Klášter Hradiště nad Jizerou a 6 km od zámku Mnichovo Hradiště. Přímo v obci je přírodní koupaliště a tenisové kurty. Penzion je vhodný pro klidnou dovolenou mimo hlavní turistická centra Českého ráje. Všechny atraktivní místa Českého ráje jsou snadno dostupná jak autem, tak na kole. 

mail
Adresa:Dolní Bukovina 40, Mnichovo Hradiště, 295 01
Telefon:+420 326 786 154
E-mail:fantovamarketa@seznam.cz
Web:https://penzion-naveta.webnode.cz

Kapacita

Kapacita chatek: 64
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet 4 lůžkových chatek: 16
Vybavení: společná koupelna, WiFi, gril / ohniště, zahrada / terasa, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně
load