Penzion Černá louže

Penzion Černá louže leží v obci Nová Ves, nedaleko rybníku Branžež, který je jedním ze známých turistických středisek v Českém ráji. Penzion Černá louže a jeho restaurace nabízí špičkové služby v oblasti hotelnictví a gastronomie. Penzion a jeho okolí je ideální pro romantické pobyty ve dvou, ale i pro rodiny s dětmi, které vyžadují velmi kvalitní služby.

Penzion Černá louže – ubytování:

Penzion nabízí 8 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny postelemi Hästens, které jsou absolutní světovou špičkou. Vybavení je nadstandardní ve všech tří kategoriích pokojů.

Vybavení pokoje standard: trezor, TV, internet, Wi-Fi, minibar, vinotéka na vyžádání, velký sprchový kout, pantofle, župan, ručníky, kosmetika, nazouvací lžíce.

Vybavení apartmá: trezor, TV, internet, Wi-Fi, minibar, vinotéka na vyžádání, velký sprchový kout, pantofle, župan, ručníky, kompletní kosmetika, zubní kartáček, souprava na holení, nazouvací lžíce.

Vybavení pokoje exclusive : trezor, TV, internet, Wi-Fi, minibar, vinotéka na vyžádání, velký sprchový kout s vodopádem a deštěm, pantofle, župan, ručníky, kompletní kosmetika, zubní kartáček, souprava na holení, nazouvací lžíce, střešní okna s žaluziemi na dálkové ovládání, klimatizace

V koupelně naleznete unikátní kosmetickou řadou Nature Philosophy - mýdlo, sprchový gel, vlasový šampon, vlasový kondicioner, tělové mléko, zubní kartáček, souprava na holení.

K dalším penzionu službám patří wellness služby s vířivkou a saunou, včetně wellness privátního klubu.

Penzion nabízí i prostor pro menší školení a v jeho nabídce je projektor, plátno a flipchard.

Penzion Černá louže – stravování:

Součástí penzionu je restaurace s nabídkou špičkové a moderní gastronomie, včetně vinotéky s výběrem kvalitních vín.

Penzion Černá louže – okolí:

Penzion Černá louže využívá služeb sportovně – rekreačního centra Srbsko (2 km) – tenis, squash, krytý bazén, sportovní hala, půjčovna kol a další služby. S dalšími partnery penzion zajistí také jízdu na koni. 100 m od penzionu je k dispozici dětské hřiště.

mail
Adresa:Nová Ves 42, Branžež, 294 02
GSM:+420 725 854 356
+420 775 982 664
E-mail:info@cernalouze.cz
Web:www.cernalouze.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 8
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost / salonek, zahrada / terasa, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna kol, parkoviště, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány, trezor
Doplňkové služby: snídaně, praní, žehlení
load