Apartmán V Ráji

Apartmán V Ráji leží na okraji obce Žďár, v turistickém regionu Český ráj. Nachází se na dohled od skalních měst Příhrazské skály a Drábské světničky. Obec Žďár je ideálním výchozím místem k celé řadě zajímavých turistických cílů.

Apartmány V Ráji – ubytování

Apartmán V Ráji nabízí dva pokoje (4 a 2 lůžkové) pro které je k dispozici společné sociální zařízení. V patře je prostorný obývací prostor s televizí, krbovými kamny, vybavenou kuchyň s lednicí, troubou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, včetně nádobí a příborů. K domu náleží útulná zahrada s altánem, grilem s udírnou. Pro děti je připraveno pískoviště, bazén a veliká trampolína.

Apartmány V Ráji – stravování

Pokud se vám nebude chtít vařit, můžete zajít do 2 blízkých hospůdek ve vsi, objednat přípravu snídaní nebo denní závoz teplých hotových jídel. Výběr ze je tří druhů jídel a jednoho druhu polévky.V případě zájmu bude naražen sud libovolně silného, vychlazeného svijanského piva.

Apartmány V Ráji – kam na výlet

Apartmán V Ráji je ideálním výchozím místem pro řadu výletů do blízkého okolí, ať už pěšky či na kole: Příhrazské skály, Drábské světničky, vrch Mužský, zřícenina hradu Valečov, zámek Mnichovo Hradiště, město Turnov (brána Českého ráje), zámek Hrubý Rohozec. Ze vzdálenějších míst rozhodně stojí za návštěvu hrad Kost, zámek Hrubá Skála a skalní město Hruboskalsko na Zlaté stezce Českého ráje, Lázně Sedmihorky a mnoho dalších.

mail
Adresa:Doubrava 103, Žďár, 294 11
GSM:+420 777 809 619
E-mail:vondrova.ivetka@seznam.cz
Web:www.v-raji.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 6
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, WiFi, možnost vaření, gril / ohniště, zahrada / terasa, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště
Doplňkové služby: snídaně
load