Pension U Turka

Rekreační objekt Pension U Turka nabízí ubytování na strategickém místě v regionu Český ráj v obci Čížovka. Nedaleko od rybníků Drhleny a Branžež.

Pension U Turka – ubytování:

Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (k dispozici celkem 20 míst). Možnost vaření ve vybavené kuchyni (elektrická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí) nebo stravování v restauracích v rekreační oblasti. K dispozici 2 koupelny se sprchovým koutem i vanou. Kapacita společenské místnosti 28 míst + TV. Venkovní sezení pod pergolou, ohniště, gril. Parkování přímo v objektu. Možnost parkování jízdních kol v krytém uzamčeném stání.

Pension funguje od dubna do října.

Po dohodě s majitelem možnost připojení k internetu.

Pension je pronajímán od dubna do října - dle dohody. V mimosezónních termínech je možné sjednat i víkendové pobyty za ceny platné v sezóně. Je možné pro celé skupiny pronajmout celý objekt na víkend. Pokud by byl termín takového pobytu v období, kdy je třeba topit, bude dohodou sjednán příplatek za vytápění.

V případě objednávky většího množství míst nebo delšího termínu pobytu poskytujeme slevy dle dohody. Sleva pro stálé zákazníky.

Pension U Turka – výlety:

Vhodné pro cykloturistiku (krásné cyklotrasy), pěší turistiku, koupání a houbaření v okolních lesích. Na Branžeži letní kino, disko.

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 18
Přistýlky: 1
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 4
Vybavení: společná koupelna, WiFi, možnost vaření, gril / ohniště, zahrada / terasa, parkoviště
load