Zooprázdniny v ZOO Chleby

Zoo Chleby

Zooprázdniny jsou jedno až dvoudenní akcí, která se v zoo Chleby pořádá již několik let. Jedná se o obdobu příměstského tábora, určena je pro děti od 7 do 13 let se zájmem o přírodu, zvířata a péči o ně.

Program začíná v 8.00 před vchodem do nové části zoo (hl. vstup, Mendelovo ekocentrum). Na stejném místě si po ukončení programu v 16.00 dítě vyzvednete.  Program probíhá ve vnitřních a venkovních prostorech ZOO Chleby, o. p. s., V. Otty 1, Chleby, okr. Nymburk, potřebné zázemí poskytne zejména Mendelovo ekocentrum (učebna, expozice Terárium, přípravna).

Nejbližší termíny: čtvrtek 29. července 2021, středa 4. srpna 2021, pátek 6. srpna 2021. Účastnický poplatek za jednodenní Zooprázdniny činí 600 Kč, v ceně je vstup, program, 2 lektoři, oběd, ovoce, pitný režim, pomůcky, pamětní list, dáreček.  Rezervace probíhá emailem na lektor@zoochleby.cz. Do zprávy napište zvolený termín, počet dětí a jejich věk.  V případě volné kapacity obdržíte přihlášku a variabilní symbol pro uhrazení platby. Přihláška je platná až v momentě úhrady účastnického poplatku. 

Vytvořeno 22.7.2021 9:56:32 | přečteno 180x | kristyna.kleiblova
load